HIV Pozitif Hayatın Günlüğü

Neden Pozitif Günlük?

Bir günlük oluşturma fikri ilk ortaya çıktığında bu projede yer alan herkesin en az benim kadar heyecanlandığını biliyorum.

İçinde yaşadığımız yüzyılda belki de HIV/AIDS kadar insanlığın yanlış tanıdığı, üzerine birçok olumsuz anlam yüklediği ve önyargıyla yaklaştığı başka bir konu olmadı.

Türkiye’de de sık sık gündemimizi meşgul eden HIV/AIDS konusunda kaynakların hala yetersiz olması, HIV/AIDS ile yaşayan insanların hayatına ayna tutacak bir mecra olmaması bu projenin hayata geçirilmesini sağladı.

İnanıyor ve biliyoruz ki; HIV/AIDS ile yaşayan insanların hayatlarını sizin ile paylaşacak olması olumsuz fikirlerinizi ve önyargılarınızı değiştirecek, bu insanları daha iyi anlamanızı sağlayacak ve sonuçta HIV/AIDS ile yaşayanların hayatlarını bir parça olsun kolaylaştıracaktır.

Türkiye’de ilk kez bu alanda oluşturulan kaynak olma özelliğini taşıyan Pozitif Günlük’ü sizin de beğenerek takip edeceğinizi düşünüyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Okan Aksu

Editör

Comments on: "Neden Pozitif Günlük?" (1)

  1. bahtiyar said:

    çok faydalı bir iş yapıyorsunuz tebrik ederim.İnşallah en kısa zamanda çareside bulanacak bundan eminim.Bu şekilde hayatanızdan küçük kesiler ve deneyimleri sunmanız diğer hastalar için ve hastalık endişesi taşıyanlar için çok öemli.Sağlık dolu günler…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: